3D Modelleme ve Animasyon

3D Modelleme ve Animasyon

3D Modelleme ve Animasyon

3D Modelleme

Artırılmış Gerçek 4 çevre birimi olan kamera, bilgisayar alt yapısı, işaretleyici ve gerçek dünyanın bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Artırılmış Gerçeklik, çevre birimlerinin 3D olarak gerçek dünyaya konumlandırılmasıdır. Artırılmış Gerçeklik uygulamaları canlandırılmış QR kodları olarak da tanımlanabilir.

Animasyon Çalışmaları

Animasyon Tanıtım Filmi yapımı ve 3d hizmetleri vermekteyiz. Toromedya olarak hizmet vermeye başladığımız günden bu güne kadar birbirinden farklı filmler ve grafik animasyonlar yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. 3D – film uzmanı olduğumuz ve üretim süreci boyunca tüm teknik detaylarına hakim olduğumuz bir alandır.

Her ne kadar üretim aşaması zorlu süreçlere tabii olsada toromedya için tanıtım üretme’nin zorluğu sadece animasyon projesine başlamaktır. Başladığımız tüm film ve Tanıtım filmlerini başarılı bir şekilde bitirdik. 3D film yapımı her alan için uygulanabilmektedir. Tanıtım animasyonları, reklam film animasyonları ve sayamadığımız bütün 3d projeleri aynı teknik ve bilgiler doğrultusunda üretilir.

2D Animasyon

2D Animasyon boyutlu tanıtım animasyonu çalışması. Yapmış olduğumuz bu 2d animasyon film ile şirketin medya araçları üzerinden tanıtımının yapılması ve daha fazla kitleye hitap etmesi amaçlanmıştır. Medya reklam araçları oldukça kaliteli geri dönüşümler sağladığı için artık reklam çalışmaları arasında 2d yada 3d animasyon film yapımları yerini almıştır. Bu açığı kapatmak için toromedya olarak çalışmakta, üretimlerimize hız vermekteyiz.

Mimari Animasyon

Mimari Animasyon, kullandığımız 3D modelleme ve animasyon yazılımları ile yapılan tanıtım ve reklam alanına giren bir sanat dalıdır. Nasıl katkı sağlar sorusuna cevaben, mimari projenizi akılda kalıcı ve etkileyici bir şekilde sunmak denilebilir. Sonuçta projenizin kabulüne ve daha etkileyici olması adına, 3DModelleme Ve Animasyon’dan başka yapabileceğiniz çokta bir şey yoktur. 3D Mimari Animasyon gelişen bir sektör olmakla birlikte mimari açıdan da gelişmeye devam etmektedir. Tabi ki biz toromedya ekibi olarak sürekli yeni şeyler öğrenmeye ve projelerimiz’de daha etkili yollar aramaya devam etmekteyiz. Gelişen bir sektörün önde giden yapım şirketi olmak adına, 3D Mimari Animasyon Ve Modelleme konusunda bizler de gelişmeye ve yeni fikirler edinmeye devam etmekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimiz Bizi Tanıyor Artırılmış Gerçekliğe Gerek Var Mı ?

Artırılmış Gerçeklik Çok Pahalı Değil Mi?

Öyle anlar vardır ki hayatımızda bazen 1 tl milyon tl gibi, milyon tl ise 1 tl gibi gelir. Bir ürünün pahalı veya ucuz olması subjektif kavramlar olduğundan kıyaslama gerektirir. Kıyaslamayı size sağlanan faydayla ölçersek çok çok uygun. piyasayla kıyaslarsak yine uygun fiyatlarla çalıştığımızı belirtebiliz.