Artırılmış Ve Sanal Gerçeklik

Artırılmış Ve Sanal Gerçeklik

Artırılmış ve Sanal Gerçeklik

Artırılmış Gerçeklik

Artırılmış Gerçek 4 çevre birimi olan kamera, bilgisayar alt yapısı, işaretleyici ve gerçek dünyanın bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Artırılmış Gerçeklik, çevre birimlerinin 3D olarak gerçek dünyaya konumlandırılmasıdır. Artırılmış Gerçeklik uygulamaları canlandırılmış QR kodları olarak da tanımlanabilir.

Sanal Gerçeklik (VR)

Sanal Gerçeklik uygulaması ile henüz var olmayan bir ortamı oluşturabilir, 3d bir ortamı her detayı ve multimedya mecraları kullanarak deneyimleme fırsatı sunabilirsiniz. Bir inşaat sitesi projenizde; müşteri adaylarınızın site içerisinde tüm bölümlerde bahçede kuş sesleri eşliğinde dolaşmasını sağlayabilir, iç mekanlarda tv de kendi reklam filminizi izletebilirsiniz. Sanal gerçeklik uygulaması etkileşimli olarak elinizdeki kollar yardımıyla, panjur ve stor perdeleri indirip, kaldırabilir. Televizyon kanallarını değiştirebilirsiniz. Ses, titreşim, görüntü ekleyerek, iyi bir deneyim yaşatabiliriz.

Sanal Gerçeklik Sunumu

Sanal gerçeklik hayatımıza hızlıca giriyor. Firmanızda bir toplantı yapıyorsunuz , Japonyadaki müşteriniz, iralandadaki müşteriniz, katardaki müşteriniz ve siz aynı masada toplanabilir ve sanal bir toplantı yapabilirsiniz. Sanal gerçeklik uygulamaları ile müşterilerinize sanal gerçeklik sunumu yapabilmenizi de sağlayabiliriz. İnşaat projenizde, yeni bir binanızın sunumunda,projerinizin, rürünlerinizin ve hizmetelerinizin tanıtımında sanal gerçeklik deneyiminin avantajları ile fark yaratacaksınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Artırılmış Gerçeklik Çok Pahalı Değil Mi?

Öyle anlar vardır ki hayatımızda bazen 1 tl milyon tl gibi, milyon tl ise 1 tl gibi gelir. Bir ürünün pahalı veya ucuz olması subjektif kavramlar olduğundan kıyaslama gerektirir. Kıyaslamayı size sağlanan faydayla ölçersek çok çok uygun. piyasayla kıyaslarsak yine uygun fiyatlarla çalıştığımızı belirtebiliz.