Hologram Standlar

Hologram ekran, insan yoğunluğunun olduğu ortamlarda dikkat çekmek için harika bir platformdur. Toro hologram, karma gerçeklik deneyimini uygulayarak etkileyici sunumlar ve şovlar hazırlamanıza olanak sağlar.
Toro hologram içeriği üç taraftan görülebilir, böylece izleyicilerin ekranı dolaşıp ürün ve sihri neredeyse her açıdan gözlemleyerek muhteşem bir şey görme hissini de arttırıyor. Karışık gerçeklik deneyimi, gerçek ürünlerin stratejik olarak ekranın hemen yanında yerleştirilmesiyle daha da geliştirilebilir. Kitlenizin gördükleri ürüne dokunmasına ve hissetmesine izin vermek, daha çekici hale getirir ve izleyicilerden müşterilere dönüşümü artırır.

Sanal Vitrin – Ters Projeksiyon

Hologram Vitrin müşterilerinizin vitrinizde ki cansız mankenleri izlemesi yerine onlara yeni modelleriniz ile bir defile yapmanızdan ürünlerinizin kullanımını ve özelliklerini gösteren kısa klipler yayınlamanıza kadar bir çok interaktif çözüm sunan bir uygulamadır. Bir çok sektöre uygulanabilen sanal vitrinler ile satışlarınızı artırabilir, tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Comments

İlginç Bulabileceğiniz Daha Fazla Yazılarımız